O mnie

Imię: Kamila
Wiek: 16 (październik)
Skąd: Śląsk (Gliwice)


Who I am?

Jestem jaka jestem. Sama nie wiem jaka jestem, bo często zmieniam zdanie. Czasem jestem niepoprawną optymistką, żeby chwilę później zmienić w totalnego czarnowidza. Jednego dnia świat jest piękny, a następnego nie wychodziłabym z domu, w którym przecież jest herbata i książki. Jedno wiem na pewno - książki to moja pasja, która nie zmienia się od lat.
Wolny czas spędzam czytając książki i oglądając seriale - rozgryzając zagadki Sherlocka i zastanawiając się, kim jest -A.

Szczęśliwie kończę trzecią klasę gimnazjum, potem wybieram się do liceum o profilu (koniecznie!) humanistycznym, gdyż kompletnie siebie nie widzę w roli ścisłowca. A co potem? Dziennikarstwo, psychologia, czy coś jeszcze innego...? Nie wiem. Jeszcze jest czas...

Moja książkofilia...
Bloguję od 2012 roku, ale moja pasja do książek towarzyszy mi już od najmłodszych lat. Dopiero dwa lata temu stałam się na tyle "poukładana", żeby zacząć dzielić się z innymi Czytelnikami swoimi opiniami o książkach. Jeśli chcecie porównać moje kiedyś a teraz to zajrzyjcie do pierwszych postów. Zobaczycie spore postępy, z których jestem niesamowicie dumna. Chociaż wiecie co? Może jednak tam nie zaglądajcie, bo chyba spalę się ze wstydu...

Oczywiście jak każdy, mam swoje lepsze i gorsze dni, co wpływa na jakoś pisanych przeze mnie tekstów. Ale jedno pozostaje niezmienne - zawsze piszę prosto z serce i nigdy pod czyjeś dyktando. Także jeśli ktoś prosi o zrecenzowania książki, czy jest to duże wydawnictwo, czy mało znany autor, nic nie wpływa na mój osąd danej pozycji.
Skala ocen.
Ale, ale.. Czy recenzuję tylko książki? Póki co, tak, aczkolwiek chcę to zmienić. Można będzie się wiec spodziewać recenzji filmów i seriali, do czego powoli dojrzewam.

Co jeszcze, co jeszcze...
Może zostawię po prostu kontakt do siebie, a Wy napiszecie w razie jakichkolwiek wątpliwości. Spokojnie - nie gryzę, czasem nawet bywam bardzo, bardzo miła. :)
E-mail: kamila13@wp.eu
Gadu-Gadu: 11539469

Znajdziecie mnie również na...


2 komentarze:

 1. Dziędobry, droga Czytelniczko! Ujęła mnie Twoja recenzja "W imię miłości", chciałabym się jakoś odwdzięczyć za ciepłe słowa. Mogę prosić o adres, na który wyślę "najmłodszą"? Mail: a.zemanek@wydawnictwoliterackie.pl z dopiskiem do kasi michalak Dziękuję! :*
  Kejt Em

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję Pani bardzo!
  Meila wysłałam w piątek. Prawidłowy jest ten 'najświeższy', czyli z dopiskiem do Katarzyny Michalak, zatytułowany ‘ Najmłodsza :)'.
  Jeszcze raz bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...