14 cze 2014

#5 TOP10 Bohaterowie książkowi, z którymi chcielibyśmy się zaprzyjaźnić

kreatywa.net
Top 10 to akcja, przy okazji której raz w tygodniu ma blogu pojawiają się różnego rodzaju rankingi, dzięki którym czytelnicy mogą poznać bliżej blogera, jego zainteresowania i gusta. Jeżeli chcesz dołączyć do akcji - w każdy piątek wypatruj nowego tematu na dany tydzień.


Bohaterowie książkowi, z którymi chcielibyśmy się zaprzyjaźnić

Alison, Spencer, Hanna, Aria i Emily z serii Pretty Little Liars. Nastolatki, z którymi bardzo chciałabym się zaprzyjaźnić. Wiodą niezwykle ciekawe życie, które urozmaica im tajemnicze -A.

Alek, Zośka i Rudy z Kamieni na szaniec to chłopcy, z którymi zaszczytem by było, gdybym mogła się z nimi zaprzyjaźnić.

Sherlock Holmes, czyli słynny detektyw wykreowany przez sir Arthura Conan Doyle'a. Któż nie chciałby wskoczyć na miejsce jego przyjaciela Watsona i razem z Sherlockiem rozwiązywać tych wszystkich tajemniczych zagadek? Ja bym chciała! 

Herkules Poirot - kolejny detektyw, które ciekawe przygody w swych książkach opisuje Agatha Christie. 

Patrycja z Poczekajki. Sympatyczna, młoda pani weterynarz, która wyczekuje przybycia wyśnionego księcia z bajki. Niezwykle ciepła osóbka z dużymi pokładami dobrego humoru.

Nastya Kashnikov z Morza spokoju to niezwykle tajemnicza postać, która jednocześnie budzi w Czytelniku wielką sympatię. Na pierwszy rzut oka odstrasza wszystkich, którzy chcieliby się z nią zaprzyjaźnić, ale kiedy już się do niej zbliżysz, nie będziesz mógł odejść.

Abel z Baśniarza. Z tym chłopakiem nie chciałabym się zaprzyjaźnić, w tym chłopaku się zakochałam, więc przyjaźń to zdecydowanie za mało. Ale cóż, z braku laku...

Allie, którą poznałam dzięki sadze Wybrani. Nastoletnia buntowniczka, która przyciąga do siebie kłopoty niczym magnes. Przyjaźń z nią na pewno nie byłaby nudna.

Lydia Hoffman, czyli sympatyczna i pełna ciepła kobieta ze Sklepu na Blossom Street. Mogłabym powierzyć jej każdy sekret i zawsze usłyszałabym słowa pocieszenie. Służy dobrą radę i zawsze ma czas dla przyjaciół. Czegóż chcieć więcej?

7 komentarzy:

 1. Sherlock Holmes i Herkules Poirot ;> to także zdecydowanie mój wybór.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miałybyśmy najlepszych przyjaciół na świecie :3

   Usuń
 2. Chłopaków z "Kamienie na szaniec" także bym chciała poznać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Z Rudym myślę, że przyjaźń by mi nie wystarczyła :D Co do dziewczyn z Pretty Little Liars całkowicie się zgadzam ;)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W takim razie odbędzie się walka w budyniu, jeśli w grę wchodzi Rudy :D

   Usuń
 4. W zasadzie znam jedynie chłopców z "Kamieni na szaniec", bo tylko tę książkę czytałam z tych, o których wspomniałaś. :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...